Logo3
Poznejte kávu, kterou si vaši hosté zamilují

Chybí vaší kavárně, restauraci či hotelu profesionální přístup odborníků s perfektním servisem a moderním desingem technologie?

Tak to hledáte kávu Montecelio s dlouhodobou tradicí a prvotřídní kvalitou!

 

Zaměřujeme se na zákazníky z oblasti HoReCa, kteří chtějí svým klientům nabídnout plnohodnotný požitek z vynikající kávy, čajů a čokolády. Jsme distributorem produktů Montecelio španělské společnosti Cafento sídlící na severu Španělska v Asturii. Počátek Cafenta se datuje od roku 1930 a je ve Španělsku největším dodavatelem kávy pro zákazníky z kanálu HoReCa.

Nabízíme možnost degustace námi importovaných káv, čajů, čokolád  v našem showroomu ve Znojmě nebo přímo u Vás, u zákazníka. Rovněž technická podpora a servis jsou nedílnou součástí naší nabídky.

Provozujeme kávovary značek Cimballi, Expobar, Astoria a mlýnky značek Cimballi, Mazzer, Casadio, Macap, Mahlkönig a Graef. Tyto profesionální kávovary Vám odprezentujeme v našem showroomu. Zákazníkům poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis, provádíme odborné servisní opravy i pravidelné údržby. Stálým zákazníkům zpracováváme individuální servisní plán.

V HoReCe, díky zaškolení Vašeho personálu na profesionálních kávovarech společně s předáním našich znalostí a zkušeností, bude tato prémiová káva řady Montecelio a všechny její ostatní produkty jako jsou čokolády a čaje prezentovat Váš podnik a tím Vás odliší od konkurence.

Proč Montecelio?

Montecelio nabízí řadu služeb garantující nejvyšší kvalitu kávy.

 

Kontrola profilu kávy

Pravidelné odborné návštěvy kontrolující kvalitu připravované kávy.

Promo materiály

Nabídkové karty, šálky, dekorace do interiéru,... všechno co potřebujete, aby káždý šálek kávy Montecelio byl neopakovatelným a jedinečným zážitkem.

Údržba kávovaru a mlýnku

Náš technický servis se zaměřuje na pravidelnou a preventivní údržbu vašeho zařízení. Zvyšuje tak kvalitu dokonale připravované kávy společně s Vámi.

Marketingové akce

Propagace zaměřená na konečného spotřebitele pro zvýšení návštěvnosti vaší kavárny, restaurace či baru. (Možnost prezentace na našich webových stránkách, akcích a reklamních materiálech).

Identifikace vzdělávacích potřeb a kurzy školy Cafento

Náš tým konzultantů bude školit vás a vaše baristy s přípravou kávy a ostatních produktů souvisejícíh s kávou, čokoládou a čajem. Kurzy, ochutnávky, prezentační akce, vše co potřebujete pro zlepšení nabídky sortimentu svým zákazníkům.

Business konzultace

Doporučení pro růst na trhu, jak společně vylepšit vaši nabídku, prezentaci produktů a nakonec jak navýšit váš zisk. Individuální přístup k zákazníkovi.

Výhody spolupráce s námi?

Navrhneme Vám řešení ušité na míru.

Kávovar můžete získat do užívání za odběry produktů Montecelio.

Odborně proškolíme Váš personál s obsluhou kávovaru a mlýnku pro přípravu espressa a dalších nápojů.

Zajistíme rychlý a odborný servis.

Kompletní sortiment ostatních produktů (čaje, čokolády, doplňkový sortiment).

Šálky, nabídkové karty a designová dekorace pro vaše prostory.

Rychlé vyřízení objednávek z vlastních skladů pomocí online objednávkového systému.