Technologie

Poskytujeme vám kompletní technologie a příslušenství profesionálních kávovarů a mlýnků včetně kapslových kávovarů, pro nápoje z kávy připravované metodou/způsobem espresso.

Mezi nejčastěji zastupované značky profesionálních kávovarů patří Cimballi, Casadio, Expobar a Astoria. U mlýnků se jedná o značky Cimballi, Mazzer, Casadio, Macap, Mahlkönig a Graef.

Veškeré profesionální vybavení pro přípravu kávy si od nás můžete zakoupit nebo pronajmout. Oblíbenou variantou je také možnost zapůjčení profesionálních technologií, které je podmíněno smluveným odběrem naší kávy.

a zjistěte možnosti zápůjčky technologií.

V případě zápůjčky profesionálního kávovaru, případně mlýnku, se jedná o tyto možné varianty:

m39

LA Cimbali M39 Naprostá klasika od mistrů kávy z Itálie. Jedná se o profesionální kávovar nejvyšší třídy a navíc využívá technologie patentované značkou LA Cimbali. S pomocí digitálního displeje můžete provést nespočet programování a nastavovat kávové profily extrakce pro každou skupinu zvlášť. Technologie TERMODRIVE umí pracovat s jinou teplotou vody pro každou výdejovou skupinu. Technologie SMART BOILER zajišťuje stálou teplotu vody a dostatek páry, a to i při plném výdeji ze všech skupin. Třešničkou na dortu je technologie TURBOSTEAM MILK4. Jedná se o předprogramování 4 různých způsobů našlehání mléka pro různé kávové nápoje. LA Cimbali M39 - to je prostě barista sám. Nabízíme jej ve variantě se 2 nebo 3 pákami.

LA Cimbali M27 Elegantní a všestranný kávovar se snadnou obsluhou i údržbou, robustní a ergonomický. Kávovar, který je maximálně spolehlivý a zaručuje špičkový výkon pro excelentní výsledky. Každá výdejová skupina využívá 4 tlačítka pro předem definovanou dávku a 1 tlačítko pro kontinuální on/off výdej. M27 je nekompromisní kvalita LA Cimbali v jednoduchém a maximálně funkčním provedení. Ve variantě se 2 pákami a 2 praními tryskami + výdejem horké vody.

lacimbali-m27-
Casadio_Undici-A2

CASADIO Undici Značka Casadio je součástí italské skupiny Gruppo Cimbali. Lze se tedy spolehnout na vysokou kvalitu a spolehlivost této technologie. Kávovar CASADIO Undici je obdobným řešením jako LA Cimbali M27, tedy snadná obsluha a údržba a maximálně funkční design. V nabídce je s 1, 2 i 3 pákami.

EXPOBAR Diamant Pro Kávovary španělského výrobce EXPOBAR patří k nejrozšířenějším a nejoblíbenějším. Portfolio značky sahá od ryze profesionálních řešení až k dostupným kompaktním variantám pro malé provozy. Kávovar Diamant Pro je vlajkovou lodí firmy a uspokojí nároky všech baristů. Pro každou výdejovou skupinu je možné použít buď tovární nastavení nebo plně programovatelný mód barista. Klávesami přímo nad pákou lze navolit čas extrakce, dávkování i teplotu, o všech nastaveních informuje příslušný displej. Specialitou přístroje je funkce SmartSteam, řešení pro výdej páry, které namísto kohoutu využívá páku. Vybírat lze ze dvou módů výdeje páry, rychlejšího Turbo a pomalejšího Barista pro tvorbu pěny špičkové kvality. EXPOBAR Diamant Pro je spojením elegantního designu a špičkového výkonu profesionálního kávovaru.

mainfeatures3
expobar_g_10_-_1gr_1

EXPOBAR G10 Nejčastěji realizovaný kávovar formou zápůjčky. Jedná se o kompaktní profesionální automatický kávovar s 1 pákou. Tento přístroj skvěle reprezentuje poměr hodnota/cena. Je skvělým řešením do menších provozů s průměrným měsíčním odběrem cca 8 - 10 kg kávy, zejména pro přípravu espressa a cappuccina. Kávovar je vybaven 6 litrovým bojlerem s automatickým doplňováním vody, množství nápoje se volí tlačítky nad pákou, k dispozici je 1 parní tryska na šlehání mléka a výdej horké vody. Spolehlivost a dostupnost jsou dvě hlavní přednosti tohoto kávovaru. I když za zmínku stojí i jeho působivý vzhled v bílé nebo černé barvě.

EXPOBAR Mega Crem Nejpopulárnější model značky EXPOBAR. Mimořádně spolehlivý a také stylový kávovar, který drží krok s mnohem dražšími konkurenty. Tento přístroj je ručně montován z komponentů té nejvyšší kvality a vyjadřuje tak přístup značky EXPOBAR k technologii a kvalitě zpracování. Tento kávovar je dostupný ve verzi se 2 pákami v klasické velikosti dvouskupinového kávovaru tj. šířka 71 cm s 11,5 litrovým bojlerem a nebo i ve verzi Compact (mini) šířka 45 cm s 6 litrovým bojlerem.

EXPOBAR Megacrem_černý
astoria sabrina

ASTORIA Sabrina Astoria je reprezentant italské tradice kávovarů. Sama značka uvádí, že její přístroje mají technologické srdce. Model Sabrina je designován ve vintage stylu, inspirován vzhledem kávovarů ze 60. let. Ladná sinusoida bočního panelu s ambientním osvětlením vypadá opravdu úchvatně a společně s chromovanými prvky zdůrazňuje profesionální charakter tohoto kávovaru. Jako u všech kávovarů vyšší třídy lze mnoho funkcí programovat přes dotykový displej. Samotný výdej pak probíhá zjednodušeně pomocí tlačítek nad každou pákou. K dispozici jsou 2 parní trysky na šlehání mléka a výdej horké vody. Kávovar se vyrábí ve verzích se 2, 3 i 4 pákami.

mlýnek

Mlýnek CASADIO Enea On Demand - zcela zásadní pro přípravu espressa je správné namletí kávy, potažmo tedy mlýnek. Každý druh kávových zrn, jejich zpracování a způsob pražení vyžaduje jinou hrubost mletí. Kvalitní mlýnek a jeho správné nastavení se tedy na výsledku podílí stejnou měrou jako kávovar. CASADIO Enea On Demand je tzv. freshový mlýnek, který mele kávu přímo do páky pro okamžité zpracování. Kromě mikrometrického nastavení hrubosti mletí umožňuje i nastavení množství kávy pro 1 nebo 2 dávky. Nastavení probíhá pomocí displeje, který také ukazuje počítadlo namletých dávek. Jeho hlavní výhodou je automatické přenastavení množství kávy na dávku při změně hrubosti.

V nabídce jsou též zásobníkové mlýnky MAZZER ve dvou velikostech. Zásobníkové mlýnky jsou vhodné do provozů s velkou obrátkovostí, protože zrychlují přípravu kávy.

 

Neváhejte a zeptejte se nás na možnosti zápůjčky, pronájmu nebo koupě technologií pro vaši kavárnu či restauraci. Rádi s vámi najdeme to nejlepší možné řešení.

Společnost VARGA s.r.o. Vám přináší kompletní servis k technologii pro přípravu kávy, čajů a čokolád a to i v kvalitě BIO a také ostatní podporu v oblasti značky Montecelio, jako jsou například šálky a kelímky s reklamním potiskem různých velikostí, porcované cukry, originální nápojové lístky jak k nabídce kávy, tak i čajů a čokolád, grafické reklamní polepy, atd. Další naší přednosti je jak v případě výpůjčky, tak i při prodeji následná péče o technologii zákazníka. Každé zařízení při používání potřebuje pravidelnou péči-servis, a tu vám zajistíme. V případě potřeby opravy, která nelze uskutečnit na místě zapůjčíme náhradní technologii, aby váš provoz fungoval bez přerušení.