Horké čokolády Montecelio.
Uspokojí mlsaly i seriózní ochutnávače!

Inuk-čokoláy-web

Prostě proto, že jsou to opravdové čokolády. Husté, krémové až pudingové. Charakterizuje je poctivá chuť 100% mexického kakaa. Už cítíte tu vůni?

Navíc s čokoládami Montecelio se rozhodně nemůžete nudit. V nabídce je totiž více než hodně příchutí. Osm příchutí hořké čokolády, šest mléčné čokolády a čtyři příchutě bílé čokolády. Už jste zvědaví?

Co třeba hořkou s lesním ovocem? Bílou s citronovým sorbetem? Nebo co se přesladit mléčnou s karamelem? Nebo počkejte… Extra hořká pro opravdové znalce. Už jste závislí?

Zkrátka příchutě pro všechny chutě!

A i pro celiaky, protože čokolády Montecelio jsou bezlepkové. A 2 druhy čokolád jsou také úplně bez cukru. Takže co? Mlsáme a při tom hubneme. Hořká čokoláda je přece skvělý spalovač tuků!

A nabídnout můžeme i bio kvalitu. Ta je reprezentována extra hořkou čokoládou a mléčnou s příchutí chai. V tomto případě se jedná o báječné spojení dvou nápojů, které rozhodně nezklame.

Pro servírování čokolády doporučujeme originální hrnky s podšálkem, které máme v nabídce. Zdobení tradičními mexickými motivy přidá na atmosféře, zaktivuje smysly a přenese v představách přímo do říše Aztéků. Zážitek bude dokonalý.

Příprava horké čokolády Montecelio je jednoduchá. Jednotlivé druhy jsou naporcovány v krabičkách po 10 sáčcích. Čokoládu připravíte snadno z mléka pomocí napěňovací trysky kávovaru.

Řada čokolád Montecelio je inspirována aztéckou civilizací, kde to všechno začalo. Inspirujte také své hosty a potěšte jejich smysly.